FKS Sentralstyre 2017 - 2019

__________________________________________________________________________________________________________

Styreleder:
Rune-Armand Strømberg

Tlf.: 416 08 866
E-post: ras@kroniskesmerter.no
Nestleder:
Turid Leganger

Tlf.: 930 09 878
E-post: turid@kroniskesmerter.no
 Kasserer:
Jorunn Arnesen

Tlf: 922 31 756
E-post: jorunn@kroniskesmerter.no
Sekretær:
Ann M. Lekanger

Tlf: 906 66 630
E-post: ann@kroniskesmerter.no
Styremedlem:
Kari J. Solås

Tlf 948 66 319
E-post: kari@kroniskesmerter.no
Styremedlem:
Marion Jakobsen

Tlf: 907 40 325
E-post: marion@kroniskesmerter.no
Styremedlem:
Eli K. Strømmen

Tlf: 948 98 770
E-Post: eli@kroniskesmerter.no
 Varamann 1:
Else-Norund Kvarner

Tlf: 908 47 838
E-post:
else.kvarner@kroniskesmerter.no
 Varamann 2:
Hilde Gutvik

Tlf: 918 73 320
E-post: hilde@kroniskesmerter.no
Varamann 3:
Anne B. Skeide

Tlf: 476 38 071
E-post: anneskeide@gmail.com
Varamann 4:
Åge Maridal

Tlf: 970 96 237
E-post: aage@kroniskesmerter.no
FKS Foreningen for kroniske smertepasienter - Epost:post@kroniskesmerter.no - Mobil: 46 77 06 68


Kontaktinformasjon
Telefon: (+47) 46 77 06 68
Telefontid:
Man - Fre: kl. 10 - 15

Epost: post@kroniskesmerter.no

Postadresse:
Postadr.:
Postboks 157 Sentrum
5804 Bergen
Merk "Sentralstyret"

Norsk Tipping
Registrer FKS som grasrotmottaker

FKS Østfold
998 878 322

FKS Oslo og Omegn
983 983 219

FKS Sør-Rogaland
984 228 813

FKS Haugesund og Omegn
979 698 690

FKS Bergen og Omegn
983 543 553

FKS Møre og Romsdal
911 618 966

FKS Telemark
917 510 040

FKS Vestfold
814 982 122

FKS Trondheim
917 748 713

FKS Tromsø og omegn
914 716 187

FKS Kristiansand og omegn
985 581 428


Takk for hjelpen!
Nyttige lenker







Tips en venn

Samarbeidspartnere